Informácie k svadobnému obradu

Sme veľmi radi, že nás chcete vidieť, ako si povieme svoje „ÁNO“. Svadobného obradu sa môžete zúčastniť osobne alebo prostredníctvom aplikácie Zoom. Prihlasovacie údaje budú uverejnené v týždni, keď bude svadba. Na tejto stránke.

Miesto, kde si to povieme, je Sála Kráľovstva Jehovových svedkov vo Svidníku, na adrese Festivalová 2042, 089 01 Svidník, v sobotu 7.10.2023 o 14:30 hodine.

Link k polohe TU – KLIK

Chcete nám dať dar?

Ježiš raz povedal: „Viac šťastia je dávaní, ako v prijímaní.“ Veľmi si oceníme každý dar, aj ten malý. Môžete nám ho dať po svadobnom obrade, alebo pred ním. Tiež chápeme, že pre veľkú vzdialenosť nie každý bude môcť pricestovať na našu svadbu. Ak by ste nám chceli zaslať napríklad finančný dar, môžete nám ho zaslať aj na tento bankový účet:
SK47 0900 0000 0052 0398 9405
ktorý bol vytvorený za účelom, na svadobné dary.

Svadobné dary v podobe kvetov

Určite sa potešíme vašim darom, ale v tomto ohľade vás chceme poprosiť o určité pochopenie. Všimli sme si, že mnohí dávajú radi kvety. Aj my máme radi kvety a potešíme sa im, ale skôr keď sú umiestnené na krásnej lúke, ako dolu na obrázku.

Nie je to krásne? Aj keď máme kvety veľmi radi, pre nás sú v tomto ohľade ako dar nepraktické, nakoľko o pár dní skončia v koši. Pouvažujte, či by nebolo lepšie, dať nám tú čiastku za kvety ako dar v podobe peňazí. Taký dar bude praktickejší na rozbeh spoločnej domácnosti.

Svadobné dary iného charakteru

Ďalšie dary môžu byť iného charakteru, ako napríklad domáce spotrebiče, poháre, rôzne sady riadov a možno aj uteráky, posteľná bielizeň či iné veci. Aj keď sú také dary z lásky, my ich nevyužijeme. Preto prosíme zvážte, čo by bolo vhodnejšie, prípadne sa skúste pozrieť na dar, aký ste nám chceli dať a podarujte nám hotovosť v sume toho daru. Na zariadenie našej spoločnej domácnosti podľa našich predstáv oveľa lepšie využijeme finančnú hotovosť. Alebo sa nás opýtajte, či danú vec budeme potrebovať.

Ďakujeme

Vopred vám ďakujeme za pochopenie. Vaša účasť nie je podmienená darom. Len sa chceme vyhnúť darom, ktoré by boli pre nás nepraktické, ako sa to už stalo mnohým pred nami.

My budeme vďační aj za to, ak prídete a potešíte sa spolu s nami pri tejto pre nás významnej udalosti.

Informácie ku svadobnej hostine a aj ku zábave, si pozrite TU – klik

So srdečnou vďakou, Branko a Simonka

V prípade otázok nám napíšte na dole uvedený formulár.

KLIK – TU na úvodnú stránku

    Ako vás kontaktovať:


    alebo telefón (nepotrebné)