Fotografovanie Lukáša BMX freestyle

Freestyle BMX je disciplína jazdy na pevnom bicykli s kolesami o rozmere 20 palcov. Jazdec sa snaží svojou jazdou naplniť rôznymi akrobatickými triky a prvky. A Lukáš má tiež tento koníček. Ja osobne by si na to netrúfol. Ja už keď bicykel, tak radšej horský a ísť sa trošku prejsť do terénu.

Aj keď som hlavné zameraný na fotografovanie svadby na Orave. Ale Lukáš ma poprosil, či ho nenafotím a ja som mu rád vyhovel. A samozrejme z tohto fotografovania vznikli pekné fotografie.

Fotenie Lukáša na BMX

Stretli sme sa Tvrdošíne na námestí. Počasie bolo pekné slnečné ideálne na fotenie športu. Fotenie športu má svoje úskalia a to, že treba vystihnúť ten správny moment aby fotografia bola čo najlepšia. Ale ja som mal trošku výhodu a Lukáš nevýhodu. Lukáš na mieste zistil, že mu vyfučalo s časti koleso, tak skákanie musel obmedziť, na minimum. A pumpičku na kolesa ma nenapadlo zobrať 🙂 . Čo už aj majster si niekedy buchne po palci s kladivom.

Ale už som tam bol a čas išiel, tak sme urobili fotografie hlavne kde pózoval a niekoľko na bicykli. Keďže som mal čas pre neho iba hodinku, tak sme po nej rozišli.

Teraz prikladám galériu fotiek, ktoré vznikli počas fotografovania.

Ďalšie možnosti fotografovania

Aj keď je môj záber fotografovania hlavne svadba, tak to neznamená, že po dohode neurobím nejakú menšiu zákazku ako u Lukáša. Fotografovanie portrétov, či nejakej akcií, alebo zachytenie vás pri nejakom koníčku, nie je problém. A vy sa potešíte profesionálnym fotografiám, ktoré nebudete mať obavu ukázať.

Ak máte záujem neváhajte ma kontaktovať a ak bude možné dohodneme sa.

Napísal Branislav Bruder – fotograf aj Orave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.