Stretnutie s priateľmi

Jedni moji dobrí priatelia odchádzajú pracovne do Čiech. A tak organizovali rozlúčkovú párty pri ohni. Na rozlúčku.

Bolo mi cťou ich spoznať. A teším sa, keď sa opäť spoločne stretneme. A pre túto rozlúčku som vybral pár momentov. Stretli sme sa pri chatke u lesa. Počasie príjemne aj keď trošku chladivé. Ale lúče slnka zahrievali. A keď nie slnko, tak pohyb či oheň nás tiež zahrial.

2016-10-08-14-59-16-6d-bb
Posedenie u chatky

Stoly boli preťažené rôznymi dobrotami. Každý doniesol niečo pod zub. Venovali sme sa spoločným rozhovorom. Dobrému jedlu. Aj sme si zaspievali.

Niektorí z nás skúšali hod šípkami. Boli suveréni čo si verili ale aj taký čo nás prekvapili. Ale našli sa tiež taký, čo aj sami seba prekvapili.

2016-10-08-15-24-00-6d-bb
Trafil som 10 bodov!

Tiež sa skúšala jazda na motorke. Opäť sa našli čo si verili alebo ako ja čo sedeli na motorke prví krát. Tak bicykel to nebol, ale aj tak bicykel bude stále môj favorit.

Ľudia prichádzali aj odchádzali. Ale dobrá nálada nekončí. Hudba hraje a spieva sa. Opeká sa na ohni, slanina, klobása či iné pochúťky. Ale to nebráni tomu, aby zo stolov postupne neubúdalo dobré jedlo. Jedine čo neubúdalo bola dobrá nálada. A niekto chcel byť na fotke za každú cenu 🙂 .

2016-10-08-14-59-10-6d-bb
Ahoj

Niektorý z nás vytrvali do neskorej hodiny a zahrievali sa pri ohni. Veď ortuť teplomerov klesá pod 10°C. Ale nakoniec sme museli aj mi ísť. Tak do videnia priatelia.

Prikladám ešte pár momentov

Koniec článku.

Napísal Branislav Bruder – fotograf.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.