Svadobné fotografie Petra a Adely

Bolo mi potešením zúčastniť sa svadby Adelky a Petra. A byť ako svadobný fotograf v Pezinku.

Títo dvaja ľudia si povedali svoje Áno v pekný zimný deň. Pre menšie zdržanie sa svadobné fotografie robili len tridsať minút. Ale to im vôbec nepokazilo jeden z ich najšťastnejších dní.

Svadobný fotograf v Pezinku v parku
Svadobné fotografovanie

Svadobný obrad sa začína

Na svadobný obrad prišlo veľa známych a priateľov. Vládla veselá atmosféra. A ľudia očakávali budúcich mladomanželov. A ten čas nastal. Zaznieva hudba a prichádzajú mladomanželia. A začína sa obrad. Po príhovore k manželom prichádza dlho očakávaný manželský sľub. Manželia si dávajú prstienky a po tom nasleduje prvý manželský bozk. Zaznie radostný potlesk. A začínajú sa gratulácie. Ktoré nie sú krátke. Ešte sa robia spoločné fotografie s mladomanželmi.

Svadobný fotograf počas obradu
Svadobný obrad, dávanie si prstienkov

Svadobná hostina

Po gratuláciách a fotografovaní sa svadobčania presúvajú na hostinu. Svadobná hostina prebehla hladko a všetci sa cítili veľmi dobre. Bolo dobré jedlo. Hostia sa zabávali. Svadobný program bol zábavný a všetci hostia sa cítili veľmi dobre. Tiež mladomanželia sa tešia z prvého tancu. A išiel im veľmi dobre.

Svadobný fotograf Pezinok
Prvý manželský tanec

A nakoniec prichádza krájanie svadobnej torty. Manželia si pomáhajú a rozdávajú porcie hosťom. Ale už je neskorá hodina a s ňou aj únava. Preto sa hostina končí a hostia odchádzajú domov v dobrej nálade.

Záver

A týmto im chcem popriať veľa spoločných chvíľ, na ich ceste v manželstve.

Svadobné fotografie

Koniec článku.

Napísal Branislav Bruder svadobný fotograf Pezinok.

2 Replies to “Svadobné fotografie Petra a Adely”

  1. Ďakujeme aj my za krásne svadobné fotky, vďaka nim si môžeme pripomenúť aj atmosféru NÁŠHO DŇA, ktorá je na fotkách dobre zachytená 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *