Kreatívne oznámenie

Buďte iný!

Buďte iný v čom? Informovanie ľudí o mimoriadnych udalostiach si niekedy vyžaduje určitú dávku fantázie. Prečo? Lebo chceme, aby bol daný deň nezabudnuteľný ako pre nás, tak aj pre iných. To sa dosahuje napríklad zaujímavým programom radostnej udalosti. Ale ešte pred tým sa dá niečo urobiť.

Ako byť iný?

Tak, že urobíme netradičné oznámenie. Ale ako? Dnes nám sociálne siete poskytujú rôzne pozvánky na rôzne podujatia. Ale čo tak ísť ešte trošku ďalej a mať vlastnú web stránku, čiže pozvánku, a podeliť sa s ňou so svojimi priateľmi?

Ako to funguje?

Predstavte si, že si naplánujete svadbu a už viete termín a miesto. Ako ďalej? Dohodneme sa na čase a mieste, kde sa stretneme. Urobíme fotografie spoločného páru, prípadne video, kde osobne pozvete svoju rodinu, priateľov či známych. Dohodneme sa, ako by to malo vyzerať. Pripravený materiál sa spracuje a urobím web stránku pre svadobné oznámenie, kde dáte svoj príbeh. Táto stránka môže byť prípadne časom aktualizovaná.

A Vy máte hotovú elektronickú pozvánku pútavým spôsobom, ktorú môžete zdielať cez sociálne siete, či email alebo iným spôsobom. Podelíte sa tak o svoju radostnú udalosť a nebudete musieť tlačiť veľa svadobných pozvánok. Bude stačiť aj malá vizitka, kde bude uvedená stránka Vášho oznámenia a nie ste viazaný počtom odovzdaných pozvánok. Vizitky sú menšie a lacnejšie.

Ale to nie je všetko!

Ako som spomenul, táto stránka sa môže aktualizovať. Napríklad po svadbe bude vytvorený fotoalbum, kde budete zdieľať niekoľko fotografií zo svadby a tiež napríklad oznam, že ste svoji a ako to všetko prebehlo.

Aká je cena?

Túto pozvánku môžete získať už od 15 €!*

Samozrejme toto oznámenie vyhotovím aj pre iné udalosti. Viac informácií nájdete v cenníku.

Prajem Vám veľa radostných dní vo vašich životoch.

*Táto cena je podmienená ak si objednáte fotografovanie svadobného dňa u mňa. Prípadne ďalšie možnosti pozrieť cenníku.