Svadobné fotky Ondreja a Júlii

Svadobná fotografia, Branislav Bruder
Svadobná fotografia

Jeden skorý jarný deň, ma poprosili nastávajúci novomanželia, či im neurobím svadobné fotografie pre ich pamiatku, už keď som ten svadobný fotograf. A túto úlohu som prijal a po dohode a plánovaní sme sa stretli, aby som ich fotografoval.

Predsvadobné pripravovanie

Na fotografovanie sme mali určené necelé tri hodinky. Pre istotu som dal dostatok času. Lebo je bežné, že nastanú nejaké komplikácie. A to sa aj stalo. Nevesta meškala viac ako pol hodinu. Ondreja som upokojil, že je to bežné a netreba sa stresovať, veď je radostný deň. Zatiaľ som využil čas a s Ondrejom sme si prešli priestory, kde by fotil a urobil fotografie priestorov.

Bolo to zaujímavé miesto v Modre s názvom Modrý dom. Staré pivnice pekné upravené priestory a tiež pekné upravená záhrada. To všetko dodávalo svoje čaro, ktoré som využil pri fotografovaní.

Idú sa robiť svadobné fotografie

Pekné priestory na hostinu
Pekné priestory na hostinu

Tak už nastal ten čas. Prišla nevesta. Snažím sa búrať prvotnú trému a začínam fotografovať. Nevesta Júlia si časom zvyká a už to ide lepšie. Potom sa pridáva ženích Ondrej a fotografovanie ide v plnom prúde.

Postupne prechádzame všetky priestory. Dvor záhradu a interiér. Vzniká niekoľko pekných fotografií. Po čase si mňa Júlia už zvyká a fotografie ide jedna radosť.

Záver a galéria svadobných fotografií

Čas sa nám pomalí naplnil aj to tak akurát vyšlo. Urobil som pár fotografií pri odchode a išli na svadobný obrad a mne sa práca skončila. Ešte robím posledné fotografie pri nasadaní do auta a už idú preč. Neskôr Ondrej povedal, že svadba prebehla a už sú svoji.

A teraz si môžete pozrieť niekoľko fotografií z tohto fotografovania. A ďakujem, že mi novomanželia dovolili zverejniť niekoľko fotografií z ich fotografovania. Tiež mi Ondrej neskôr povedal, že bol spokojný s mojou prácou, čo ma vždy poteší.

Galéria:

Branislav Bruder – svadobný fotograf Pezinok.