Kontakt a cenník

kontakt-obr2

Svadobný fotograf

Fotografujem ako svadobný fotograf na Orave. A tiež ako svadobný fotograf v Pezinku a okolí. Pre bližšie informácie ma kontaktujte nižšie.

Svadba je pre nás jeden z najdôležitejších dní. A preto chceme na túto radostnú a dôležitú udalosť mať dobré spomienky. Ale spomienky časom blednú…

A preto Vám tieto radostné okamihy odfotografujem.

Aby ste stále mohli pamätať na okamihy, ktoré sú pre vašu radosť. Tiež mi bude prednosťou, byť pri Vašom svadobnom dni. Budem vykonávať prácu, ktorá mi robí radosť. Tešiť sa z dobre vykonanej práce.

A pripravím Vám významu pamiatku z Vášho dňa – krásne svadobné fotografie. Potom si ich budete môcť spoločne prezerať spolu s Vašimi známymi, priateľmi a rodinou. Túto investíciu do svadobných fotografií istotne neoľutujete.

Neprehliadnite super možnosť byť kreatívny!

Pokiaľ Vás zaujíma akú foto techniku používam, môžete pozrieť v sekcii „O mne„.

Vaša investícia do svadobných fotografií a spomienok:

  1. Svadobné fotenie obradu a fotenie novomanželov. Čas fotografovania je približne 4-6 hodín. Môžete za to získať 150-200 kusov fotografií*, za cenu 270 €**.
  2. Fotenie celého svadobného dňa. Čas fotografovania je asi od ôsmej hodiny ráno až do polnoci. Výsledkom mojej práce bude 200-300 kusov fotografií*, za cenu 390 €**.

Ceny sú orientačné. Je možné ich prispôsobiť podľa potrieb. Ozvite sa a určite sa dohodneme.

* Počet fotografií závisí aj od počtu ľudí a vzájomnej dohody. / ** Výška ceny sa vzťahuje na vzdialenosť do 25 km od mesta Tvrdošín a od mesta Pezinok.

Ďalšie fotografie:

Možne je zakúpiť väčšinu fotografií na týchto stránkach.

  1. Na osobné použitie je 10 € za fotografiu.
  2. Na komerčné použitie dohodou.

 

Kontaktovať ma môžete vo formulári nižšie alebo zavolať na telefónne číslo.

 Fotograf – Branislav Bruder

 

Mobilný kontakt:

telefo

Napíšte mi email:

Vaše meno, email, či iný údaj sa nebude využívať na reklamu, ani sa neposkytuje tretím stranám a používať iným spôsobom. Využije sa čisto len na komunikáciu s Vami ohľadne mojich fotografických služieb. Viac o používaní osobných údajov nájdete túto.

.

.

.

.